Prejst priamo na:

Hlavný obsah:

Inteligentné dopravné riadiace systémy

Inteligentné dopravné riadiace systémy

Dynamická navigácia pre bezpečný dopravný prúd.

Na diaľniciach a v mestách si meniace sa rámcové podmienky a výkyvy dopravy vyžadujú individuálne riadenie premávky. Dynamické dopravné značky, ktoré sú centrálne riadené, sú teda kľúčovým faktorom pre bezpečný dopravný prúd. 

Dynamické dopravné značenie:

  • Lamelové premenné značky
  • LED displeje
Dynamické dopravné značenie A4
Premenné dopravné značky s technikou LED

Premenné dopravné značky s technikou LED

Neustále sa meniace dopravné podmienky si vyžadujú moderné systémy riadenia dopravy, ktoré účastníkov cestnej premávky jasne a jednoznačne informujú. Premenné dopravné značky s LED technikou poskytujú tieto upozornenia spoľahlivo a rýchlo a sú teda dôležitým faktorom pre optimálny dopravný prúd. 

Dodatočné informácie dostanú účastníci cestnej premávky prostredníctvom voľne programovateľných displejov alebo textových riadkov. V prevedení s LED – technikou plošných dosiek sú premenné dopravné značky firmy Forster predstaviteľom najvyššej kvality a veľmi jednoduchej údržby.

Premenné dopravné značky s lamelovou technikou

V prípade mimoriadnej udalosti umožňujú lamelové premenné dopravné značky prostredníctvom otočných trojhranných lamiel zobrazenie symbolov alebo textov pre upozornenie na uzávierky ciest alebo alternatívne obchádzky trasy. V špeciálnej konštrukcii je možné variabilne zobrazovať až štyri jednotlivé ciele.

Energeticky úsporné a bezpečné.

Tieto zariadenia sa vyznačujú vysokou energetickou účinnosťou, pretože počas prevádzky nepotrebujú takmer žiadnu elektrickú energiu. Mimoriadne vysoká životnosť lamelových premenných značiek je dosiahnutá vďaka použitiu hliníka odolného proti korózii a duplexného práškového lakovania.

Premenné dopravné značky s lamelovou technikou
Dopravna technika

Komplexný servis pre dynamickú navigáciu

Od plánovania cez projektovanie a výrobu až po montáž - sme presvedčiví vo všetkých oblastiach s najvyššími technickými znalosťami a osobným nasadením.

Vysoké projektové kompetencie.

Hneď ako sa zákazka dostane do firmy Forster, všetky zúčastnené strany dôkladne naplánujú procesy projektu. Vytvoria sa schvaľovacie dokumenty,  vykonajú sa statické výpočty, dispozičné riešenia pre materiály a nástroje a nakoniec sa stanoví postup montáže. K službám tímu firmy Forster patria aj rokovania týkajúce sa dopravy a potrebný dozor na stavenisku.

Referenzen Forster-Gruppe

Referencie

Prejst na koniec posunovaca referencií
Prejst na zaciatok posunovaca referencií

Technické detaily

Zabezpečenie kvality: 

  • EN 10901:2012
  • ZTVING
  • RVS 05.02.10
  • ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001

Kontaktný partner medzinárodný

Viktor Bèreš

konatel´

0902 702 464

v.beres@forster.sk

spät nahor