Prejst priamo na:

Hlavný obsah:

Exteriérové a interiérové značenie

Označenie budovy

Prostredníctvom jednotlivých písmen alebo veľkých panelov je možné viditeľne označiť budovy. V závislosti od individuálneho korporátneho dizajnu môžeme ponúknuť takmer všetky tvary a farby podľa vašich predstáv. Vysoká kvalita prevedenia zaručuje dlhú životnosť a v prípade potreby môžete svoje informácie pomocou osvetlenia ukázať aj v tme.

Informačné a orientačné tabule

Informačné a orientačné tabule pre vonkajšie použitie musia jasne a jednoznačne informovať, musia byť odolné a napriek tomu reprezentatívne. Súbor požiadaviek, ktoré úplne spĺňa systém Combiflex CF 40. Rozmery tabúľ sú ľubovoľne voliteľné z hľadiska šírky a výšky a s našimi možnosťami ohľadom dizajnu môže vzniknúť množstvo  produktových variantov. Jednostranné alebo obojstranné osvetlenie je možné.

Dverové štítky & informačné tabule

Od jednoduchých dverových štítkov až po orientačné tabule, od označenia únikových ciest až po protipožiarne plány. Sortiment produktov firmy Forster splní všetky želania - či už tlačené alebo gravírované štítky, lepené texty alebo dverové štítky s papierovou vložkou.

Pri informačných paneloch sa  elementy panelov dajú kedykoľvek vymeniť - zmenené kompetencie alebo priestory už preto nie sú žiadny problém. Okrem toho je možné kedykoľvek realizovať individuálne želania, pokiaľ ide o farby a veľkosti.

Samolepiace etikety a fóliovanie

Lepiace etikety a fólie pre použitie v interiéri umožňujú orientáciu podľa vašich požiadaviek. Či už ako decentný nalepený text alebo veľkoplošná fólia v pútavých farbách, fólie sú naozaj všestranné. Ani detailné popisy nie sú vďaka možnosti digitálnej tlače na fólie žiadnym problémom. Ďalšie plus: Ak sa má niekedy popis vymeniť, môžu byť existujúce plochy kedykoľvek znova potiahnuté fóliou.

Hmatové etikety - etikety pre dotyk

Práve vo verejnom sektore sú tiež potrebné informácie v Braillovom písme. Technicky je možné hmatové etikety vyrobiť v hmatateľnom normálnom písme alebo v slepeckom Braillovom písme . Používajú sa napríklad pri prehľadných plánoch, stĺpoch,  informačných tabuliach či zábradliach. Hmatové pozemné navádzacie systémy navyše uľahčujú orientáciu zrakovo postihnutým a nevidiacim. 

Referenzen Forster-Gruppe

Referencie

Prejst na koniec posunovaca referencií
Prejst na zaciatok posunovaca referencií

Kontaktný partner medzinárodný

Viktor Bèreš

konatel´

0902 702 464

v.beres@forster.sk

spät nahor