Prejst priamo na:

Hlavný obsah:

regály pre múzeá

Múzeá/Galérie

FOREG® Múzeum - Umenie a kultúra v dobrých rukách.

Cenné kultúrne hodnoty, bohaté historické zbierky a predmety, ktoré siahajú ďaleko do histórie, potrebujú bezpečný domov. Regálové systémy FOREG® k tomu významne prispievajú. Dlhodobá archivácia je významnou investíciou do vedy a výskumu. Je dobré vedieť, že aj regály pre múzeá majú mimoriadne dlhú životnosť.

Odkaz na video YouTube:
Preskoc vložené video

Pre bezproblémový online zážitok z nášho multimediálneho obsahu, ako sú videá, prosím akceptujte súbory cookie („Externé médiá“), ktoré sú pre to nevyhnutné. Podrobné informácie o týchto súboroch cookie nájdete v časti Vyhlásenie o ochrane osobných údajov.

Prejdi pred vložené video
Pohyblivé regály

Pohyblivé regály - pre viac miesta v depozite.

Tam, kde sú obmedzené priestorové kapacity, je potrebná flexibilita. S regálovými systémami firmy Forster sa dá optimálne využiť každý sektor v múzeu. Pri všetkých osobitostiach však presvedčia pohyblivé regály FOREG® najmä svojou veľkou prednosťou, ktorá je u všetkých spoločná: úžasne ľahký chod bez vibrácií.

Inteligentné extra doplnky pre fungujúce depozity.

Riziko mechanického poškodenia, narušenia vplyvom klimatických zmien, znečistenia a podobne je v muzeálnych depozitoch všadeprítomné. S flexibilným systémom komponentov firmy Forster sa dá toto riziko účinne znížiť a súčasne sa výrazne zvýši komfort obsluhy.

  • Výškovo nastaviteľné police
  • zásuvky
  • Dvere
zásuvky
FOREG® ploché zakladače

Veľké formáty a nadrozmerné veľkosti sú bezpečne uložené.

FOREG® ploché zakladače sa používajú na predmety, ktoré sa majú skladovať naplocho ako napríklad vlajky, koberce a rôzne druhy textílií. Takto sa dajú profesionálne a šetrne skladovať aj výkresy a mapy. Ploché zakladače sú ideálne na uskladnenie veľkých a nadrozmerných formátov. Aby sa zabezpečila účinná ochrana pred prachom, môže mať skriňa k dispozícii roletu z textílie podľa voľby.

Obrazové panely - najvyššia stabilita a využitie priestoru.

Pri realizácii archívu obrazov definujú priestor pre manévrovanie stavebné  danosti, v rámci ktorých sa pokúšame splniť individuálne požiadavky čo možno najlepšie. Povaha a rozsah archivácie obrazov určujú spôsob prevedenia. Vysoký užívateľský komfort je zaručený vo všetkých prípadoch.

  • Výsuvné obrazové panely
  • Pohyblivé obrazové steny
  • Statické obrazové steny
Obrazové panely

Referenzen Forster-Gruppe

Referencie

Prejst na koniec posunovaca referencií
Prejst na zaciatok posunovaca referencií

Technické detaily

Zabezpečenie kvality: 

Výroba podľa značky kvality RAL (RAL-RG614/1, RAL-RG614/4)
GS-značka (testovaná bezpečnosť)
ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001, ONR 192500
Certifikácia podľa EN 1090-1:2012 - nosné oceľové a hliníkové stavebné dielce

Kontaktný partner medzinárodný

Viktor Bèreš

konatel´

0902 702 464

v.beres@forster.sk

spät nahor