Prejst priamo na:

Hlavný obsah:

Archívne regály

Archívy

FOREG® Archív – Bezpečná úschova archívnych predmetov.

Archivované predmety sa musia dať rýchlo a spoľahlivo vyhľadať. Preto je prehľadnosť a jasná štruktúra nielen potrebou, ale každodennou nevyhnutnosťou. Tak ako sú rozmanité skladované predmety, tak musia byť rozmanité aj koncepcie prevedenia archívnych regálov .

Regálové systémy FOREG®
FOREG TwinSpace

Archívne regály – veľa miesta na malom priestore.

Pri plánovaní úložných a archivačných systémov je požiadavka na úsporu miesta a hospodárnosť väčšinou prvoradá. Je dobré vedieť, že regálové systémy FOREG® sú v skutočnosti malým priestorovým zázrakom. V závislosti od existujúcich možností sa s regálovými systémami FOREG® dajú nájsť optimálne riešenia pre denné použitie. Ak je regál naplánovaný ako pohyblivý archívny regál , dá sa priestor využiť ešte lepšie a vytvorí sa dvojnásobne väčšia skladová kapacita. Tam, kde je dostatočný voľný priestor aj hore, sa dajú samozrejme realizovať aj riešenia s viacposchodovými regálovými systémami.

Pohyblivé regály - ľahká manipulácia s ťažkými bremenami.

Čím ťažšie sú archívne predmety, s ktorými treba manipulovať, tým vyššie sú požiadavky na komfort pri obsluhe. Vďaka perfektnému koľajnicovému systému dokonale zladenému s pohonom sa dajú s regálovými systémami FOREG®posúvať aj veľké bremená s minimálnym vynaložením sily. Ručným posúvaním, pomocou otočnej ružice alebo elektrického pohonu. Bezpečnosť a pohodlie, jednoduché ovládanie, optimálne prevádzkové vlastnosti sú pri archívnych regáloch firmy Forster v každom prípade zaručené.

Pohyblivé regály
Archívne regály

Systematická archivácia.

Regálové systémy FOREG® sa perfektne prispôsobia individuálnym rámcovým podmienkam. Rôzne veľkosti, regálové rámy a predsadené steny, ako aj široké interiérové vybavenie (príslušenstvo) umožňujú naplánovať každý archívny regál na mieru podľa želania zákazníka. Samozrejme, že významnú úlohu pritom zohrávajú budúce archívne predmety. Vyvíjame riešenia pre akékoľvek potreby skladovania, šité na mieru špecifickým požiadavkám a miestnym podmienkam. Vďaka stavebnicovému systému sa jednotlivé komponenty dajú kedykoľvek medzi sebou vymeniť, kombinovať a ľubovoľne rozširovať.

Referenzen Forster-Gruppe

Referencie

Prejst na koniec posunovaca referencií
Prejst na zaciatok posunovaca referencií

Technické detaily

Zabezpečenie kvality: 

Výroba podľa značky kvality RAL (RAL-RG614/1, RAL-RG614/4)
GS-značka (testovaná bezpečnosť)
ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001, ONR 192500
Certifikácia podľa EN 1090-1:2012 - nosné oceľové a hliníkové stavebné dielce

Kontaktný partner medzinárodný

Viktor Bèreš

konatel´

0902 702 464

v.beres@forster.sk

spät nahor