Prejst priamo na:

Hlavný obsah:

Portály dopravného značenia

Bezpečné riadenie dopravy prostredníctvom portálov dopravného značenia.

Rôznorodé spektrum uplatnenia portálov dopravného značenia a konzolových portálov kladie vysoké požiadavky na výrobok, pokiaľ ide o jeho kvalitu. Vďaka výrobe na moderných výrobných zariadeniach a špeciálne vyškolenému personálu sú zohľadnené prísne kritériá kvality. Pomocou dodatočného vybavenia ako sú pomocné schodíky alebo rebríky, káblové vedenia alebo servisné prechodové mostíky sa môžu portály dopravného značenia prispôsobiť rôznym požiadavkám projektu.

Kvalita až do najmenšieho detailu.

Či už ide o štandardné alebo špeciálne prevedenie, dbáme na najvyššiu kvalitu rôznych variantov prevedenia portálov dopravného značenia:

  • Jednoduché portály
  • Portály s dvoma priečkami
  • Nosné konzoly
  • Priečkové konštrukcie
  • Oceľ alebo hliník
  • Schodné alebo neschodné

Flexgantry on Gantrybase – vďaka pohybu viac bezpečnosti.

Najnovší portál dopravného značenia v sortimente produktov firmy Forster bol špeciálne navrhnutý pre zvýšenie dopravnej bezpečnosti. Ide o pohyblivú konštrukciu, ktorá je ukotvená na strane stredného pásu na posuvnej betónovej vodiacej stene. Voľné posúvanie v priečnom smere v prípade nárazu na stenu je možné vďaka kĺbovej A-konštrukcii a dvojitým kĺbovým čapom na nožných spojoch. Bežne používaný základ na strednom pruhu nie je potrebný.

Odkaz na video YouTube:
Preskoc vložené video

Pre bezproblémový online zážitok z nášho multimediálneho obsahu, ako sú videá, prosím akceptujte súbory cookie („Externé médiá“), ktoré sú pre to nevyhnutné. Podrobné informácie o týchto súboroch cookie nájdete v časti Vyhlásenie o ochrane osobných údajov.

Prejdi pred vložené video
Montaz Portály dopravného značenia

Sme spoľahlivým partnerom!

Podporujeme úsilie o údržbu ciest pre lepšiu bezpečnosť cestnej premávky, pretože pre firmu Forster je samozrejmosťou, že všetko musí fungovať perfektne od fázy ponuky až po montáž.

Vysoké projektové kompetencie. Vysoká vertikálna integrácia.

Jeden z dôvodov spočíva vo vysokej projektovej kompetencii. Od výroby cez predbežnú montáž dopravných tabúľ v dielni až po montáž na mieste. Výsledkom tohto celkového logistického výkonu sú vynikajúce výrobky, komplexné služby a samozrejme spokojní zákazníci.

Referenzen Forster-Gruppe

Referencie

Prejst na koniec posunovaca referencií
Prejst na zaciatok posunovaca referencií

Technické detaily

Zabezpečenie kvality: 

  • EN 10901:2012
  • ZTVING
  • RVS 05.02.10
  • ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001

Kontaktný partner medzinárodný

Viktor Bèreš

konatel´

0902 702 464

v.beres@forster.sk

spät nahor