Prejst priamo na:

Hlavný obsah:

Projekty

Informujeme.

Kompletný program výkonných navádzacích a informačných systémov siaha od dverových štítkov cez orientačné značky až po označenie budov a stĺpov. Aby sa návštevníci alebo cestujúcich dobre orientovali, pretože informácie a komunikácia sú určujúcimi faktormi dnešnej spoločnosti. 

Navádzacie systémy na letiskách, v medzinárodných výstavných centrách, zdravotníckych zariadeniach alebo univerzitách - medzinárodne zrozumiteľné a jednoznačne identifikovateľné navádzacie systémy Forster ukazujú cestu.

Partner pre architektov, projektantov a dizajnérov

Profesionálna realizácia vašich nápadov.

Mnohé možnosti na zákazku z hliníka, akrylového skla alebo z nerezovej ocele charakterizujú výrobu Forster skupiny.

Kompletná ponuka je zavŕšená individuálnym poradenstvom a myslením orientovaným na zákazníka. K tomu patrí aj priebeh logistiky a montáž na mieste.

Hmatové etikety

Práve vo verejnom sektore sú tiež potrebné informácie v Braillovom písme. Mali by sa prijať vhodné opatrenia, aby aj osobám so zdravotným postihnutím bol umožnený rovnaký prístup k službám a ponukám. Technicky je možné hmatové etikety vyrobiť v hmatateľnom normálnom písme alebo v slepeckom Braillovom písme. Používa sa napríklad pri prehľadných plánoch, stĺpoch,  informačných tabuliach či rôznych iných orientačných značkách. Situačné plány možno tiež realizovať vo vypuklom prevedení.

Naše technologické skúsenosti - vaša výhoda

Od kovových konštrukcií cez spracovanie plastov až po tlač a označovanie. Vysoká miera vertikálnej integrácie s využitím najmodernejších technológií tvorí základ pre vysokú kvalitu našich výrobkov. Viac ako 60 rokov skúseností stojí za množstvom know-how, vďaka čomu ponúkame najvyššiu kvalitu výroby a produkty nenáročné na údržbu.

Referenzen Forster-Gruppe

Referencie

Prejst na koniec posunovaca referencií
Prejst na zaciatok posunovaca referencií

Kontaktný partner medzinárodný

Viktor Bèreš

konatel´

0902 702 464

v.beres@forster.sk

spät nahor